ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС СКЗ „БЕСКРАЈНО ПЛАВО КОЛО“ одлуке о наградама и похвалама

Жири у саставу: Валентина Вукмировић Стефановић, Марија Јефтимијевић Михајловић и Душко Бабић, на састанку одржаном 8. јуна 2022. године, донео је одлуку да се награде и похвале следећи радови:

Основне школе:

НАГРАЂЕНИ РАДОВИ:

Прва награда 

Милош Богдановић (VII разред)
Ментор: Рајана Врбњак
ОШ „Илија Кишић“, Зеленика (Херцег Нови)

*

Друга награда

Сергеј Јовић (VI разред)
Ментор: Сања Милошевић
ОШ „Стефан Немања“, Ниш

*

Трећа награда

Слађана Ковач (VIII разред)
Ментор: Дарка Деретић
ОШ „Јован Јовановић Змај“, Требиње
________

Андреј Булески (VII разред)
Ментор: Марија Димитријевић
ОШ „Мирослав Антић“, Београд

*

ПОХВАЉЕНИ РАДОВИ:

Павле Свечак (VI разред)
ОШ „Лазар Саватић“, Земун
________

Марија Дешић
Ментор: Вишеслава Налчић
ОШ „Душан Јерковић“, Рума
________

Тара Радовановић (VIII разред)
ОШ „Светолик Ранковић”, Аранђеловац
________

Јана Прекић
ОШ „Светолик Ранковић”, Аранђеловац
________

Нада Ковачевић (II разред)
Ментор: Љиљана Соколовић
ОШ „Никодије Стојановић Татко“, Прокупље
________

Андреј Вучковић, (V разред)
Ментор: Весна Станојевић
ОШ „Чегар“, Ниш
________

Јована Глиџић (VI разред)
Ментор: Taња Цекић
ОШ „Стефан Немања“, Ниш
________

Нађа Филиповић  (IV разред)
Ментор: Живославка Петровић
ОШ „Бранко Радичевић“, Смедерево

Средње школе:

НАГРАЂЕНИ РАДОВИ:

Прва награда

Ива Ранђеловић (II разред)
Ментор: Драгана Чоловић
Средња школа, Нова Варош

*

Друга награда

Вања Миливојевић (II разред)
Ментор: Милена Милисављевић
Ваљевска гимназија
________

Луна Трбовић (III разред)
Ментор: Владимир Милојевић
XIV београдска гимназија

*

Трећа награда

Мина Павловић (III разред)
Ментор: Милијана Ћосовић
XIV београдска гимназија
________

Теодора Новаковић (III разред)
Ментор: Владимир Милојевић
XIV београдска гимназија
________

Катарина Јаковљевић
Ментор: Кристина Бекић
Српско забавиште, основна школа, гимназија, колегијум и библиотека „Никола Тесла”; Будимпешта

*

ПОХВАЉЕНИ РАДОВИ:

Анастасија Сандо (II разред)
Гимназија, Краљево
________

Теодора Кнежевић (III разред)
Ментор: Валентина Вукмировић Стефановић
Земунска гимназија
________

Марко Тишма
Ментор: Ерика Котхенц
Српско забавиште, основна школа, гимназија, колегијум и библиотека „Никола Тесла”; Будимпешта
________

Симона Зрнић (III разред)
Ментор: Владимир Милојевић
XIV београдска гимназија
________

Марија Васиљевић (II разред)
Ментор: Милијана Ћосовић
XIV београдска гимназија
________

Александар Петковић (III разред)
Ментори: Милена Спасојевић и Марија Миленовић
Средња стручна војна школа „1300 каплара“, Београд
________

Андријана Ранитовић (III разред)
Средња школа, Нова Варош
________

Бојана Миљковић  (IV разред)
Ментор: Никола Антић
Гимназија, Косовска Каменица
________

Стефан Божић (IV разред)
ЈУ СШЦ „27. јануар“, Рогатица, Република Српска
________

Сара Атлагић (IV разред)
Ментор: Љиљана Бајац Николић
Гимназија, Вуковар
________

Нејла Речковић
Ментор: Сенада Ђешевић
ЈУ СМШ „Бећо Башић“, Плав
________

Емрах Лековић (II разред)
Ментор: Едина Арслановић
СШ ,,Гимназија“, Тутин
________

Андрија Ратковић (IV разред)
Ментор: Лела Росић
Филолошка гимназија